Babí léto na Talavanu

O uplynulém víkendu se vrátilo babí léto a na Talavanu se sešla skupina studentů Tchaj-ťi, kteří cvičí sestavu Lao-ťia ji-lu. Některé formy se v této sestavě vyskytují častěji než jiné a je proto obzvlášť důležité je provádět správně. Tento prodloužený víkend patřil právě jim.

 

Na konci září se vrátilo babí léto. Čtyři dny volna, slunné a teplé počasí… to je ideální příležitost vyjet z města a strávit pár dní v čisté jihočeské přírodě, při tom, co vás baví a s lidmi se společným zájmem. A tak se na Talavanu sešla skupinka 12 studentů. Většina z nich přijela z Prahy, ale přijeli i studenti z Nového Boru, Pavel ze Sušice a Martin z Tábora. 

Cvičila se tradiční sestava staré školy 74 forem Lao-ťia ji-lu Čchen Tchaj-ťi čchüan, se zaměřením na formy, které se v sestavě vyskytují nejčastěji. Radek se studenty podrobně probírali jednotlivé formy. Pro zpřesnění a ujasnění forem se cvičilo i ve dvojicích – procvičovaly se konkrétní aplikace, aby se všechny právě nabyté poznatky správně „zakódovaly“. Zájemci trénovali i tchuej-šou.

Ve volných chvilkách se relaxovalo, povídalo a houbařilo :-). 

 

Pojeďte prožít nevšedního Silvestra na Talavan! Více najdete ZDE…

0 komentáře

Napiš svůj komentář

Chceš se zapojit do diskuse?
Přidej se a napiš svůj názor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *