Přátelské setkání na Talavanu

Přichází jaro a Talavan o uplynulém víkendu ožil přátelským setkáním a přípravami na novou sezónu. Většina účastníků přijela na celý víkend, někteří alespoň na jeden den – pomoci, pozdravit, popovídat, potěšit se.

 

Páteční večer patřil zdokonalování navíjení hedvábného vlákna. V talavanské tělocvičně byla příjemná atmosféra, útulné teplo a přítmí, což nám umožnilo zklidnit se po uplynulém týdnu a hektičnosti Prahy, naslouchat jen svému dechu a koncentrovat se na pohyb. Pak jsme po dvojicích a trojicích cvičili a dostávali od Radka (Koláře) konkrétní doporučení a úkoly. Po cvičení jsme si společně sedli a povídali o Tchaj-ťi a starých mistrech.

V sobotu a v neděli jsme vždy dopoledne věnovali zušlechťování Talavanu a odpoledne kultivaci našeho umění Tchaj-ťi. Upravili jsme záhon levandulí a jahod, nařezali dřevo a vyklidili obytnou buňku, která je na Talavanu novinkou a na kterou se můžete těšit, až přijedete :-). My si na oplátku odvezli rady přímo pro nás, jak vylepšit své umění, a spoustu příjemných zážitků.

 

Těšíme se na vás při některém z pobytů na Talavanu.

 

0 komentáře

Napiš svůj komentář

Chceš se zapojit do diskuse?
Přidej se a napiš svůj názor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *