Jarní Tchaj-ťi na Talavanu

Konečně je tu jaro! A spolu s ním začínají i jarní Tchaj-ťi semináře na Talavanu. První z nich se konal tento víkend za nádherného počasí.

První letošní seminář na Talavanu byl Otevřený seminář. „Otevřený“ proto, že se ho můžou zúčastnit všichni studenti kurzů Tchaj-ťi i Čchi-kung. Každý cvičí podle své pokročilosti. Je to taková víkendová individuální cesta s osobním vedením Radka Koláře.

Na první jarní seminář přijelo dohromady deset studentů, někteří jen na sobotu. I jeden den výuky na Talavanu vám může dost dát. Z Prahy zabere cesta zhruba hodinku. Můžete přijet na osmou ráno, kdy začíná rozcvička, nebo klidně až na snídani v půl deváté. Přes den si pěkně zacvičíte v přírodě. Pro člověka z města je to balzám pro tělo i duši … Když vás napadne jakákoliv otázka, hned ji s Radkem vyřešíte a potom můžete procvičovat. K tomu se dobře najíte a večer po přednášce a povídání jedete zas domů. Prostě příjemný den 🙂

Tenhle víkend jsme se neučili žádné nové formy, ale šli jsme do hloubky cvičení. Každý do té svojí. Snažili jsme se dostat do cvičení principy Tchaj-ťi – navíjení ve formách, oblouky, pružení i uvolnění… Bylo krásně, ve vzduchu vonělo jaro, svítilo sluníčko a tak jsme si společný víkend opravdu užili.

… A jako bonus pak dobré jídlo :-). Někteří prohlašují, že jezdí na Talavan hlavně kvůli němu :-). Veronika vaří výborně. S fantazií a láskou. Tentokrát připravila jídla inspirovaná indickou kuchyní i tradiční česká jídla.

Máte chuť přijet?

Ještě máme poslední volná místa na Pobyt s Tchaj-ťi „Pomáháme na Talavanu“ v termínu 5. – 7. dubna. Také můžete přijet na Velikonoční pobyt 18. – 21. dubna. Další semináře na Talavanu najdete ZDE…

0 komentáře

Napiš svůj komentář

Chceš se zapojit do diskuse?
Přidej se a napiš svůj názor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *